Golvlampa 1900-talets andra hälft
2018-10-18
581082
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, paterinad mässing, för 3 ljuspunkter, höjd ca 160 cm, tyg skärm medföljer
Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen