Termos 1950-tal

Termos 1950-tal
Termos 1950-tal
Termos 1950-tal
Termos 1950-tal
Termos 1950-tal
Termos 1950-tal
Termos 1950-tal
Termos 1950-tal

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

TERMOS, 1950-tal, AB Termoverken Jönköping, höjd ca 27 cm

Kuntoraportti

Slitage

581088

Päivämäärä:

2018-10-19