Termos 1950-tal
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
TERMOS, 1950-tal, AB Termoverken Jönköping, höjd ca 27 cm
Kuntoraportti
Slitage
581088
Päivämäärä:
2018-10-19