Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, jugend, tidigt 1900-tal, stomme i valnöt, klädsel i gulrandig ulltextil, längd ca 140, rygghöjd ca 100 cm
PROVENIENS: Baltiska utställningen, Malmö, 1914
Bruksslitage, källarlukt
581108
2018-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här