Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALONGSBORD, jugend, tidigt 1900-tal, valnöt, kopplade ben, höjd ca 78, ca 111x73 cm
PROVENIENS: Baltiska utställningen, Malmö, 1914
Repor, bruksslitage, källarlukt
581112
2018-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här