Jugendbord Baltiska utställningen 1914

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

SALONGSBORD, jugend, tidigt 1900-tal, valnöt, kopplade ben, höjd ca 78, ca 111x73 cm

PROVENIENS: Baltiska utställningen, Malmö, 1914

Repor, bruksslitage, källarlukt

581112

2018-10-16