Wilhelm von Gegerfelt oljemålning

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELT (1844-1920): Kanal i Venedig, signerad W v Gegerfelt, olja på duk, 39,5x67 cm

PROVENIENS
Beijers Klassiska, katalog 37, höstauktion 1989, katalognr 115

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

581118

2018-10-23