Snedklaffsekretär
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SNEDKLAFFSEKRETÄR, tidigt 1900-tal, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag och fotavslut i mässing, invändigt med lådinredning, höjd ca 107 cm, yttermått ca 83x51 cm
Bruksslitage, repor och märken
581120
2018-10-16