Snedklaffsekretär

Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, tidigt 1900-tal, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag och fotavslut i mässing, invändigt med lådinredning, höjd ca 107 cm, yttermått ca 83x51 cm

Bruksslitage, repor och märken

581120

2018-10-16