Gösta Eriksson oljemålning

Gösta Eriksson oljemålning
Gösta Eriksson oljemålning
Gösta Eriksson oljemålning
Gösta Eriksson oljemålning
Gösta Eriksson oljemålning
Gösta Eriksson oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GÖSTA ERIKSSON (1908-1979): Motiv med byggnadsarbetare, signerad samt daterad 1945, ca 116x115 cm, olja på pannå

Mindre färgbortfall

581124

2018-10-16