Etagebord England

Etagebord England
Etagebord England
Etagebord England
Etagebord England
Etagebord England
Etagebord England

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ETAGEBORD, England, 1800, fanérat i mahogny, pelarfot, på hjultrissor i mässing, höjd ca 91, diameter 73 cm

Skador, foten med lagning, skivorna har slagit sig något

581144

2018-10-24