Affisch SJ

Affisch SJ
Affisch SJ

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AFFISCH, 1900-talets mitt, SJ-rundturer, Wirén, ca 97x59 cm

PROVENIENS: Från tågstation i Ås, Norge

Smärre fläckar

581157

2018-10-17