Fotoalbum samt skrivpärm

Fotoalbum samt skrivpärm
Fotoalbum samt skrivpärm
Fotoalbum samt skrivpärm
Fotoalbum samt skrivpärm
Fotoalbum samt skrivpärm
Fotoalbum samt skrivpärm

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOALBUM, 4 st, SKRIVPÄRM, 18/1900-tal, bla. klädda i läder, skrivpärm med inläggningar i pärlemor, längd 15-30 cm

Skador och slitage

581164

2018-10-17