Bordpendyl Frankrike 1800-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
BORDSPENDYL, 1800-talets slut, Frankrike, mörkpatinerad zink, dekor med kvinnofigur, höjd 36, längd 43 cm, inkl. nyckel samt pendel
Kuntoraportti
581188
Päivämäärä:
2018-10-17