Bokskåp valnöt nyrenässans

Bokskåp valnöt nyrenässans
Bokskåp valnöt nyrenässans
Bokskåp valnöt nyrenässans
Bokskåp valnöt nyrenässans
Bokskåp valnöt nyrenässans
Bokskåp valnöt nyrenässans
Bokskåp valnöt nyrenässans
Bokskåp valnöt nyrenässans
Bokskåp valnöt nyrenässans
Bokskåp valnöt nyrenässans

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, valnöt och rotfanér, höjd 230, 112x53 cm

En listdel skadad, bruksslitage

581202

2018-10-17