Spegel konsolbord nyrokoko
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérade i valnöt och valnötsrot, skulpterad dekor, genombrutet krön, bordets mått höjd ca 77, 100x50, spegelns mått 199x102 cm
Smärre ytskador
581209
2018-10-21