Spegel konsolbord nyrokoko

Spegel konsolbord nyrokoko
Spegel konsolbord nyrokoko
Spegel konsolbord nyrokoko
Spegel konsolbord nyrokoko
Spegel konsolbord nyrokoko
Spegel konsolbord nyrokoko
Spegel konsolbord nyrokoko
Spegel konsolbord nyrokoko
Spegel konsolbord nyrokoko
Spegel konsolbord nyrokoko

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérade i valnöt och valnötsrot, skulpterad dekor, genombrutet krön, bordets mått höjd ca 77, 100x50, spegelns mått 199x102 cm

Smärre ytskador

581209

2018-10-21