Klubbat för:
7 800 SEK
5 000 SEK
JOSEF FRANK, soffbord, "Diplomat", Svenskt Tenn, formgivet 1949, modellnummer 2073, höjd 48, 105x105 cm
Kraftigt slitage, bortfall i lacken, repor och märken
581212
2018-10-16