Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HJALMAR TRAFVENFELDT (1851-1937): Landskap med figur, signerad Hj Trafvenfelt, olja på duk, 31x46 cm
Smärre ytskador, lös i ram
581219
2018-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här