Hjalmar Trafvenfelt oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HJALMAR TRAFVENFELDT (1851-1937): Landskap med figur, signerad Hj Trafvenfelt, olja på duk, 31x46 cm

Smärre ytskador, lös i ram

581219

2018-10-18