Lasse Lindqvist oljemålning

Lasse Lindqvist oljemålning
Lasse Lindqvist oljemålning
Lasse Lindqvist oljemålning
Lasse Lindqvist oljemålning
Lasse Lindqvist oljemålning
Lasse Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LASSE LINDQVIST (1924-1998), "Utsikt över AGA (från Högsätra), signerad Lasse Lindqvist, á tergo med dedikation och datering 1980, olja på duk, ca 37x38 cm

581229

2018-10-16