Lasse Lindqvist akvarell

Lasse Lindqvist akvarell
Lasse Lindqvist akvarell
Lasse Lindqvist akvarell
Lasse Lindqvist akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LASSE LINDQVIST (1924-1998): kustlandskap med solnedgång, signerad Lasse Lindqvist, med dedikation och datering "Till Tyra och Evert julen -87", akvarell, ca 36x49 cm

581231

2018-10-16