Lasse Lindqvist akvarell
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LASSE LINDQVIST (1924-1998): "Kvargatan i Krylbo, min barndoms gata", signerad Lasse Lindqvist, med dedikation och datering "Till Tyra o Evert Julen 88, från Maja o Lasse", akvarell, ca 34x47 cm
Ej examinerad ur ramen
581232
2018-10-16