Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
OPIUMVIKTER i form av fåglar 3 dlr, Kina samt HANDBJÄLLRA, Tibet, 1800/1900-tal, brons, största mått ca 11 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
581236
2018-10-16