Opiumvikter

Opiumvikter
Opiumvikter
Opiumvikter
Opiumvikter
Opiumvikter
Opiumvikter
Opiumvikter
Opiumvikter
Opiumvikter
Opiumvikter
Opiumvikter
Opiumvikter

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

OPIUMVIKTER i form av fåglar 3 dlr, Kina samt HANDBJÄLLRA, Tibet, 1800/1900-tal, brons, största mått ca 11 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

581236

2018-10-16