Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CABARET, 7 dlr, 1900-talets första hälft, porslin, dekor blommor och fjärilar, ställning i svärtat trä, höjd ca 16, diameter 42 cm
Ställningen med smärre skador
581250
2018-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här