Cabaret 1900-talets första hälft

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CABARET, 7 dlr, 1900-talets första hälft, porslin, dekor blommor och fjärilar, ställning i svärtat trä, höjd ca 16, diameter 42 cm

Ställningen med smärre skador

581250

2018-10-21