Matsalsmöblemang 9 delar rokokostil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATSALSMÖBLEMANG, 9 dlr, rokokostil, omkring 1900-talets andra hälft, bestående av: matbord med 3 iläggsskivor, vitrinskåp, sideboard samt 6 stolar, bordets diameter ca 118 cm (ca 283), sideboard och vitrinskåp, höjd ca 83-205, bredd 121-174 cm

Repor förekommer, krön med lagning

581267

2018-10-20