Bernard Rooke vaser

Bernard Rooke vaser
Bernard Rooke vaser
Bernard Rooke vaser
Bernard Rooke vaser
Bernard Rooke vaser
Bernard Rooke vaser
Bernard Rooke vaser
Bernard Rooke vaser
Bernard Rooke vaser
Bernard Rooke vaser

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERNARD ROOKE, 2 st vaser, England, 1970-tal, glaserat stengods, märkt i godset, höjder ca 14,5-20,5 cm

1 st vas med flertalet naggar

581271

2018-10-20