Oidentifierad konstnär akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurkomposition, monogramsignerad samt daterad B. H -1925, akvarell, 27 x 20 cm, oramad

Oramad i passpartout

581279

2018-10-17