Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurkomposition, monogramsignerad samt daterad B. H -1925, akvarell, 27 x 20 cm, oramad
Oramad i passpartout
581279
2018-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här