Barskåp mahogny

Barskåp mahogny
Barskåp mahogny
Barskåp mahogny
Barskåp mahogny
Barskåp mahogny
Barskåp mahogny
Barskåp mahogny
Barskåp mahogny
Barskåp mahogny
Barskåp mahogny
Barskåp mahogny
Barskåp mahogny

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets första hälft, fanerat i olika mahognyslag, svärtad benställning, invändigt med glas och spegel, höjd 118, 83x34 cm

Smärre slitage

581292

2018-10-17