Taklampa 1930-/40-tal

Taklampa 1930-/40-tal
Taklampa 1930-/40-tal
Taklampa 1930-/40-tal
Taklampa 1930-/40-tal
Taklampa 1930-/40-tal
Taklampa 1930-/40-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1930-/40-tal, industrimodell, plåt, utvändigt lackerad i svart, invändigt lackerad i vitt, höjd exklusive sladd ca 28, diameter ca 31 cm

Slitage, avslag av lack, kompletterad, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

581298

2018-10-17