Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURIN, porslin, 1900-tal, Sevrés-liknande märke, i form av kvinna, handmålad i ljusblått, rosa, brunt och beige, höjd ca 22,5 cm
Fingrar med nagg/avslag
581299
2018-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här