Johan Scott färglitografi

Johan Scott färglitografi
Johan Scott färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN SCOTT (född 1953): Abstrakt komposition, litografi, signerad samt daterad Johan Scott -96, mått ca 54x39

581306

2018-10-17