Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
AXEL LIND (1907-2011): Havsmotiv, olja på duk, signerad Axel Lind, ca 32x40 cm
Mindre tryckskada
581308
2018-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här