Axel Lind oljemålning

Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL LIND (1907-2011): Havsmotiv, olja på duk, signerad Axel Lind, ca 32x40 cm

Mindre tryckskada

581308

2018-10-20