Göran Folcker färglitografi

Göran Folcker färglitografi
Göran Folcker färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN FOLCKER (1920-2000): Motiv med husvagn och älg, signerad och daterad Göran Folcker 76, färglitografi, 25/50, 45x58 cm

581326

2018-10-17