Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRICKOR, 2 st, bemålat tryck på plåt, 18/1900-tal, diameter ca 41 cm
Slitage
581332
2018-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här