Plåtbrickor

Plåtbrickor
Plåtbrickor
Plåtbrickor
Plåtbrickor

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKOR, 2 st, bemålat tryck på plåt, 18/1900-tal, diameter ca 41 cm

Slitage

581332

2018-10-17