Industristol

Industristol
Industristol
Industristol
Industristol
Industristol
Industristol
Industristol
Industristol
Industristol
Industristol

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

KONTORSTOL, 1900-tal, etikettmärkt "Hema -stolen, Industristolar AB, Stockholm", sits i formpressad björk, beige- och blålackerad, höj- och sänkbar

Slitage

581333

2018-10-17