Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
KONTORSTOL, 1900-tal, etikettmärkt "Hema -stolen, Industristolar AB, Stockholm", sits i formpressad björk, beige- och blålackerad, höj- och sänkbar
Slitage
581333
2018-10-17