Bord med intarsia

Bord med intarsia
Bord med intarsia
Bord med intarsia
Bord med intarsia
Bord med intarsia
Bord med intarsia
Bord med intarsia
Bord med intarsia

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, sannolikt Mjölby intarsia, med intarsiadekor, höjd 69, 96x56 cm

Bruksslitage

581334

2018-10-17