Walter Hunt

Walter Hunt
Walter Hunt
Walter Hunt
Walter Hunt
Walter Hunt
Walter Hunt

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

WALTER HUNT (England 1861-1941): Hund och katt signerad och daterad W Hunt 1912, olja på duk, ca 18x23 cm

581340

2018-10-21