Fåtöljer nyrokokostil

Fåtöljer nyrokokostil
Fåtöljer nyrokokostil
Fåtöljer nyrokokostil
Fåtöljer nyrokokostil
Fåtöljer nyrokokostil
Fåtöljer nyrokokostil
Fåtöljer nyrokokostil
Fåtöljer nyrokokostil
Fåtöljer nyrokokostil
Fåtöljer nyrokokostil
Fåtöljer nyrokokostil
Fåtöljer nyrokokostil

Klubbat för:

5 200 SEK

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 1900-talets början, nyrokokostil, träskuren dekor, djuphäftad klädsel i tyg, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, märken, repor

581342

2018-10-24