Klubbat för:
5 200 SEK
2 500 SEK
FÅTÖLJER, 1900-talets början, nyrokokostil, träskuren dekor, djuphäftad klädsel i tyg, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, märken, repor
581342
2018-10-24