Klubbat för:
2 300 EUR
Utropspris
1 500 EUR
VEIKKO VIONOJA (1909-2001) "Tidig vår", signerad samt daterad -73, olja på duk 99x73 cm
581345
2018-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här