Veikko Vionoja

Veikko Vionoja
Veikko Vionoja
Veikko Vionoja
Veikko Vionoja
Veikko Vionoja
Veikko Vionoja
Veikko Vionoja
Veikko Vionoja

Klubbat för:

2 300 EUR

Utropspris

1 500 EUR

VEIKKO VIONOJA (1909-2001) "Tidig vår", signerad samt daterad -73, olja på duk 99x73 cm

581345

2018-10-29