Klubbat för:
1 850 EUR
Utropspris
2 200 EUR
BERNDT LINDHOLM (1841-1914) Sommardag vid kusten
Sign. Olja på duk 27,5x49 cm.
Proveniens: Privatsamling, Paris Frankrike.
581346
2018-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här