Berndt Lindholm

Berndt Lindholm
Berndt Lindholm
Berndt Lindholm
Berndt Lindholm
Berndt Lindholm
Berndt Lindholm
Berndt Lindholm
Berndt Lindholm

Klubbat för:

1 850 EUR

Utropspris

2 200 EUR

BERNDT LINDHOLM (1841-1914) Sommardag vid kusten
Sign. Olja på duk 27,5x49 cm.

Proveniens: Privatsamling, Paris Frankrike.

581346

2018-12-03