Thorsten Waenerberg

Thorsten Waenerberg
Thorsten Waenerberg
Thorsten Waenerberg
Thorsten Waenerberg
Thorsten Waenerberg
Thorsten Waenerberg
Thorsten Waenerberg
Thorsten Waenerberg

Klubbat för:

1 400 EUR

1 800 EUR

THORSTEN WAENERBERG (1846-1917), Utsikt över skärgården, signerad och daterad 1916, olja på duk 70x95 cm.

581347

2018-12-03