Olof Arborelius oljemålning

Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning
Olof Arborelius oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Landskap med kor, signerad O.Arborelius, olja på pannå, ca 26x35 cm

581351

2018-10-21