Louis Sparre blyerts

Louis Sparre blyerts
Louis Sparre blyerts
Louis Sparre blyerts
Louis Sparre blyerts
Louis Sparre blyerts
Louis Sparre blyerts

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOUIS SPARRE (1863-1964): Anders Zorn vid Staffliet, bild á tergo, signerad och daterad Mora 27. XII.12, blyerts, ca 24x16,5 resp 14x13 cm

581355

2018-10-21