Bord samt stolar
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD samt STOLAR, 5 st, 1900-talets andra hälft, bord med vitlaminat skiva samt förkromad metall ben, stolar, 4 st, med svartskinn på sits- och ryggstod samt förkromad metall ben, märkta ´´Made in Italy´´, sitthöjd ca 44 cm, bordshöjd ca 74 cm, diameter ca 113 cm, 2 iläggsskivor medföljer, ca 50 cm
Slitage, märken, fläckar, rester av färg
581356
2018-10-24