Bord samt stolar

Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar
Bord samt stolar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD samt STOLAR, 5 st, 1900-talets andra hälft, bord med vitlaminat skiva samt förkromad metall ben, stolar, 4 st, med svartskinn på sits- och ryggstod samt förkromad metall ben, märkta ´´Made in Italy´´, sitthöjd ca 44 cm, bordshöjd ca 74 cm, diameter ca 113 cm, 2 iläggsskivor medföljer, ca 50 cm

Slitage, märken, fläckar, rester av färg

581356

2018-10-24