Axel Borg oljemålning

Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL BORG (1847-1916): Död älg, signerad A Borg, olja på pannå, ca 15x23 cm

581357

2018-10-21