Helmut Mantel oljemålning
Klubbat för:
5 600 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
HELMUT MANTEL (född 1925): Clown, olja på duk, signerad E H. Mantel, 100x100 cm
Kuntoraportti
581359
Päivämäärä:
2018-10-19