Aarno Salosmaa

Aarno Salosmaa
Aarno Salosmaa
Aarno Salosmaa
Aarno Salosmaa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AARNO SALOSMAA (1941-2008): Komposition, signerad och daterad-68, akvarell, ca 22x18,5 cm

581360

2018-10-19