Richard Kern fotografi
Klubbat för:
8 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
KERN, RICHARD (USA, född 1965) "Erin as statue", fotografi, signerad och daterad samt numrerad på baksidan Richard Kern 1995, 6/10, c-print, 35,5x28 cm
PROVENIENS: Galleri Roger Björkholmen, Stockholm
För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se
Kuntoraportti
581364
Päivämäärä:
2018-10-23