Christo, Wrapped Sylvette, Washington Square

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CHRISTO (USA, född 1935), "Wrapped Sylvette - Project for Picasso´s Sylvette at Washington Square Village, New York, 1972, signerad Christo, litografi och collage, S. 65 x 50 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta joakim.geiger@auktionsverket.se

blekt

581376

2018-10-23