Ivan Ivarson akvarell
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
IVAN IVARSON (1900-1939): Sommar vid havet, monogramsignerad II, akvarell på papper, 17,5 x 24,5 cm.
PROVENIENS: Beijers Moderna, höstauktion 1988, katalognr 486
Kuntoraportti
581381
Päivämäärä:
2018-10-24